تجهیزات نظافت صنعتی

نظافت مکان های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است.نظافت محیط های صنعتی بدلیل وجود روغن و آلودگی های روغنی به شیوه های سنتی غیرممکن است.نظافت رستوران ها و اماکن تجاری به دلیل وسعت زیاد ،کاری سخت و دشوار است که بدون استفاده از روش های مدرن و تجهیزات خاص تقریبا غیرممکن است.

بهترین راه حل برای رفع این مشکلات استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی است که امروزه با استفاده از انواع تجهیزات صنعتی کار نظافت و تمیز کردن محیط های گوناگون بویژه محیط های صنعتی و تجاری و رستوران ها نسبت به گذشته آسانتر شده است و با سرعت بالاتری انجام میشود.

از جمله دستگاه های نظافت صنعتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  • اسکرابر
  • جاروبرقی صنعتی
  • بخارشوی صنعتی
  • سوییپر
  • واترجت صنعتی
  • پولیشر
  • فرش و موکت شوی
  • کارواش اتوماتیک

اسکرابر دستگاهی است که صرفا برای شستشو و نظافت به کار می رود و از آن برای شستشو و نظافت انواع سطوح سرامیک، پارکت، پروکسی ، سنگ، بتن مسطح و … استفاده میشود.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد اسکرابر و کاربرد آن کلیک کنید.

یکی دیگراز تجهیزات نظافتی که در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد جاروبرقی صنعتی است که برای جمع آوری آلودگی های صنعتی از آن استفاده میشود.

جاروبرقی های صنعتی نسبت به جاروهای خانگی و نیمه صنعتی از قدرت مکش بالاتری برخوردارهستند و نسبت به محیطی که قرار است در آن استفاده شوند دارای انواع و ابعاد گوناگونی هستند.

برای اطلاع از اجزای تشکیل دهنده جارو صنعتی کلیک کنید.

بخارشوی صنعتی چیست؟

دستگاه بخارشوی صنعتی یکی دیگر از تجهیزات نظافتی است که برای کاربردهای مختلف از جمله کارواش،نماشویی و نظافت ساختمان،کارگاه های تعمیرات خودرو،کارخانجات صنعتی وغیره از آن استفاده میشود.

بیشترین کاربرد بخارشوی صنعتی در هتل ها ، بیمارستان ها و رستورانها است که برای استریل کردن و ضدعفونی کردن تجهیزات و وسایل در این مراکز از این دستگاه استفاده میشود.

تجهیزات نظافتی

دستگاه سوییپر چیست؟

جمع آوری و جاروب زباله های خشک در بعضی از مراکز و محیط ها به علت وسعت زیادی که دارند با شیوه های سنتی و ساده بسیار سخت و زمان بر است.

دستگاه سوییپر وسیله ای قدرتنمد است که برای جمع آوری زباله ها و آلودگی ها در محیط های وسیع از آن استفاده میشود.

دستگاه سوییپر انواع گوناگونی دارد و بیشترین کاربرد آن برای نظافت محیط های باز و پر رفت و آمد مانند پارکها و خیابان ها میباشد.

دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت وسیله ای است که برای شستشوی انواع سطوح ازآن استفاده می شود.با استفاده از این دستگاه عملیات شستشو با سرعت و کیفیت بالاتری انجام میشود.

بعلاوه استفاده از دستگاه واترجت صنعتی باعث صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده میشود.

جهت اطلاع از اجزا تشکیل دهنده دستگاه واترجت کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *