تجهیزات نظافتی هتل

موارد نظافتی هتل ها شامل نطافت اتاق ها , نظافت سرویس های بهداشتی و حمام ها , نطافت لابی و نطافت راه پله ها است . همه می دانیم هتل ها برای مسافران خارجی یا حتی برای مسافران شهر های دیگر نماد آن کشور یا آن شهر هستند که فرهنگ , آداب و رسوم و نظافت شخصی مردم منطقه را نشان می دهند . لذا ضروی است در جهت نظافت هتل ها و شیک و لوکس نشان دادن آن ها تلاش کنیم .

برای نظافت هر مکانی جاروبرقی ضروری است در حالی که هتل ها را نمی توان با جاروبرقی های معمولی که در خانه ها استفاده می شود نظافت کرد . در  فضای هتل به دلیل وجود مسافران و مهمان های متعدد نظافت اتاق ها دشوار است زیرا فعالیت های نظافتی و به خصوص کار با جارو برقی با صدای زیادی همراه است و ممکن است آرامش مهمان هارا برهم بزند , لذا گروه صنعتی ام تی کو اقدام به ساخت جاروبرقی هایی کرده است که با حجم صدای بسیار کم برای استفاده در هتل ها مناسب است .

هتل ها در صورت داشتن باغچه و یا محوطه ی باز مانند حیاط می توانند از جاروبرقی همراه استفاده کنند . در فصل پاییز و مواقعی که گرد و خاک هوا زیاد است می توان جهت تمیز کردن سطوح و پاک کردن گرد و خاک از آن ها از جارو برقی همراه استفاده کرد . این جارو برقی دو حالت ( دمنده و مکنده ) دارد که می توان از حالت دمنده آن  برای این کار استفاده نمود .

در صورت داشتن محوطه باز از دستگاه هایی مثل سوییپر و واتر جت نیز می توان استفاده کرد . از سوییپر جهت جمع آوری گرد وخاک و زباله های روی زمین می توان بهره برد . واتر جت نیز می تواند سنگ های کف حیاط و حتی سنگ های نمای ساختمان ، پارکینگ ها وآشپزخانه های صنعتی را نیز شست و شو داده و تمیز کند.

از محصولات دیگری که مناسب فضای هتل هاست واکس زن های برقی است . لابی هتل ها معمولا شیک ترین و زیبا ترین مکان هتل است و نیاز دارد که تجهیزات و محصولات زیبا و شکیلی در آن استفاده شودبه همین منظور واکس زن برقی کفش مدل Gold  را به شما پیشنهاد می کنیم که با ظاهری بسیار زیبا و شیک لابی و محیط هتل را زیبا تر می کند .

هم چنین هتل هایی هستند که قسمت مدیریت بزرگی دارند می توان  از واکس زن برقی مدل   Waxi    را استفاده نمود زیرا که تردد آن خیلی زیاد نیست و ظاهر خوبی نیز دارد .

دست خشک کن های برقی محصولاتی هستند که معمولا در سرویس های بهداشتی هتل ها به جای استفاده کردن از دستمال کاغذی قرار می گیرد . هتل ها بسته به نیاز و تردد و مسافری که دارند می توانند مدل های مختلف دست خشک کن را انتخاب کنند . در هتل های با تردد متوسط مدل جت ۵ که ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارد اما در هتل هایی که در طول سال میزبان تعداد زیادی مسافر هستند مدل های قدرتمند High speed  که هم قدرت فوق العاده ای دارند و هم دارای ظاهر شیکی هستند توصیه می گردد . هم چنین در سرویس های بهداشتی اتاق ها به دلیل استفاده ی نه چندان زیاد مدل جت ۵ بسیار مناسب است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *