دستگاه واکس زن

کفش یکی از مواردی است که هم در تیپ و استایل و هم در سلامتی بدن تاثیر گذار است.بنابراین باید در انتخاب کفش دقت بسیاری کرد همچنین نگهداری کفش ها بسیار با اهمیت است. اما نگهداری از کفش ها بسته به جنس آنها متفاوت است. از جمله مواردی که میتواند عمر کفش را طولانی کند واکس کفش می باشد. شاید بسیاری از افراد این را ندانند که واکس زن برقی کفش فقط برای زیبا و تمیز کردن کفش نیست بلکه باعث میشود کفش عمر مفید بیشتری داشته باشد به خصوص برای کفش های چرم طبیعی که واکس زدن از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنابراین ما قصد داریم در این مقاله نحوه نگهداری و همچنین واکس زدن انواع کفش ها را به شما عزیزان آموزش دهیم. تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

کفش جیر:

جیر جز کفش هایی است که به هیچ وجه نباید به آن واکس زده شود و تنها با یک مسواک نرم گرد و خاک آن را بگیرید . سپس با دستمال تمیز  روی کفش بکشید. اگر لک روی کفش وجود داشت میتوانید کمی دستمال را مرطوب کنید . اما سعی کنید کفش جیر را خیس نکنید زیرا زود خراب میشود.

واکس زدن کفش

کفش چرم طبیعی:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کفش چرم طبیعی که مبلغ زیادی برای خرید آن هزینه کرده اید پس مدت کوتاهی پوسته پوسته شده باشد و یا قسمتی از آن تغییر رنگ داده باشد. شاید فکر کنید که مشکل از جنس کفش بوده و یا نامرغوب است اما باید گفت که چنین نیست.مشکل اینجاست که کفش های چرم و به طور کلی تمام وسایل چرم طبیعی نیاز دارند تا هر چند روز یکبار واکس زده شوند در غیر این صورت خراب میشوند. اما روش واکس زدن و واکس مورد استفاده برای این چرم ها مورد توجه است.پیشنهاد ما به شما برای واکس زدن کفش چرم استفاده از دستگاه واکس زن برقی است . این دستگاه علاوه بر اینکه برای کفش چرم مناسب است بلکه سایر کفش ها را نیز میتوان با همین نوع واکس و دستگاه تمیز و براق کرد.

واکس زدن کفش

دستگاه واکس زن برقی:

این دستگاه یکی از وسایل ضروری در هر مکانی می باشد. که بدون از دست دادن زمان و بدون هیچ گونه آلودگی میتوانید کفش های خود را تمیز کنید . از مزیت هایی که این دستگاه دارد این است که نیازی به خم شدن و دست زدن به واکس ندارید. و به جای خریدن چندین نوع واکس در رنگ ها و جنس های متفاوت همچنین خرید بورس های کفش متعدد و صرف زمان زیاد میتوانید از دستگاه واکس زن برقی استفاده کنید. برای خرید دستگاه واکس زن برقی میتوانید به صورت حضوری یا آنلاین از شرکت ام تی کو خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *